Авг112010

prva
Ако сте од оние што во секој пијалок во лето ставате коцки лед тогаш ова сигурно ќе ви се допадне. Наместо тоа да бидат стандардните по форма коцки, сега може да ги замените со уникатни и инспиративни форми на лед. Уште подобро ако некој од овие калапи имате дома, вашите пријатели ќе бидат пријатно изненадени. Погледнете на повеќе

 

bonechillers

brainfreeze

coldblooded

 

coolbeans

cooljazz

coolshooters

fossiliced

frozensmiles

ginandtitonic

iceinvaders

stonecold

коментари (0)add comment

Пратете коментар
намали | зголеми

busy

Copyright 2017. Сите права задржани, дозволено преземање материјали под одредени услови Creative Commons