Окт062011

PR43
Свежи и најнови креативни принт реклами за месец октомври

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

38

40

41

43

44

51

61

71

81

91

101

111

121

131

141

151

161

171

181

191

201

211

221

231

241

251

261

311

411

коментари (4)add comment

Viktor said:

0
...
Blogot ti e super smilies/grin.gif tuka ne e mesto no ke prasham, imame li nekoj forum za freelenseri ?
октомври 11, 2011

јанев said:

0
...
специјализиран македонски форум само за фриленсери нажалост нема smilies/sad.gif сум читал по некој топик два по други наши форуми но ништо посебно.
октомври 11, 2011

Viktor said:

0
...
Bi bilo dobro da ima nekoj forum kade sto ke mozeme da razmenime mislenja smilies/wink.gif
октомври 12, 2011

јанев said:

0
...
Се слагам Виктор, дури во старт кога почнав со Дезен сакав да вклучам форум, но тоа си бара фул тајм ангажман од администрирање, модерирање и сл. На Дезен 2.0 што би требало до крај на оваа година да биде ќе размислам и за тоа. Фала у секој случај и продолжи да читаш Дезен smilies/smiley.gif
октомври 12, 2011

Пратете коментар
намали | зголеми

busy

Copyright 2017. Сите права задржани, дозволено преземање материјали под одредени услови Creative Commons