Ное282011

PRpantone-mugs
Сигурно веќе знаете што е пантонска карта, а можеби и имате ваш омилен пантон. Затоа во сезона на подароци еве што да побарате од вашите најблиски. Неколку производи инспирирани од пантон бои.

 

pantone-bike

pantone-chip-bag

pantone-cube

pantone-flight-stool

pantone-mugs

pantone-scale

pantone-shoes

pantone-toothbrush

pantone-watches

pantone

коментари (0)add comment

Пратете коментар
намали | зголеми

busy

Copyright 2017. Сите права задржани, дозволено преземање материјали под одредени услови Creative Commons