Фев112013

1111
Се ближи денот на заљубените кој како празник се почесто е застапен и кај нас. Дали е тоа во ред или не, е сигурно дискусија за некои други блогови, тука ќе разгледаме неколку уникатни реклами токму за овој ден.

001

005_1

21922

a4_poster_print_gorilla

adriavalentines

axe-its-valentines-day-enjoy-the-axe-effect

Binboa-U-Turn

happy-valentines

heineken_valentine

HelpAgeIndia

hnk_valentines

love

nutrient-water

StrapsValentine

thrifty

turkish-airlines-valentines-day-01

wilkinson_smooth_valentines_day

wonderbra-valentines-day-small-91051

wurst_vday

yemeksepeti

коментари (0)add comment

Пратете коментар
намали | зголеми

busy

Copyright 2017. Сите права задржани, дозволено преземање материјали под одредени услови Creative Commons